rolety-2
plisy-2
dzien-noc-1
rzymskie-4
Plisy-dachowe
drewno-50_4
wertikale-3
moskitiera-dachowa-3-(2)
rolety-3
plisy-1
rzymskie-5
zaluzje-3
drewno-50


ŻALUZJE I ROLETY W SZCZECINIE

Witamy na stronie roletki.home.pl. Jesteśmy firmą, która zajmuje się fachowym doradztwem, sprzedażą oraz montażem wysokiej jakości osłon okiennych w mieszkaniach prywatnych oraz pomieszczeniach biurowych. W swojej ofercie posiadamy żaluzje aluminiowe oraz żaluzje drewniane, które stanowią doskonałą ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się pomieszczeń. Rolety rzymskie i rolety dzień noc doskonale zastąpią tradycyjne zasłony i firany, dodając elegancji i nowoczesności każdemu pomieszczeniu. Dzięki naszym moskitierom, skutecznie zabezpieczą Państwo wnętrze przed insektami i wszelkimi nieczystościami z zewnątrz.

W ofercie posiadamy także funkcjonalne plisy okienne oraz nowoczesne rolety dachowe http://roletki.home.pl/oferta-rolety-dachowe/ w ciekawych wariantach kolorystycznych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy prezentowaną na ekspozycjach oraz zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz specjalista doradzi i pomoże wybrać optymalny wariant osłony okiennej dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Atrakcyjne ceny i szybka realizacja zleceń to cechy charakterystyczne naszej firmy. Zapraszamy Państwa także do obejrzenia zdjęć naszych produktów w galerii oraz do zapoznania się z różnego rodzaju fachowymi poradami, które przygotowaliśmy specjalnie dla naszych klientów.

ODWIEDŹ NASZE EKSPOZYCJE


Odwiedzając jedną z poniższych lokalizacji będziecie mogli Państwo zapoznać się z systemami osłonowymi, które oferuje Nasza firma.

TESCO - POMORZANY

UL. MILCZAŃSKA 31F, 70-001 SZCZECIN

W PASAŻU PRZY WEJŚCIU

GALERIA GRYF - PRAWOBRZEŻE

UL. WIOSENNA 32, 70-807 SZCZECIN

PRZY WEJŚCIACH DO GALERII

ROSSMANN - POLICE

UL. PIŁSUDSKIEGO 52, 72-009 POLICE

W PASAŻU PRZY WEJŚCIU

NETTO - PASAŻ CIROKO

UL. NARUTOWICZA 13 E , 70-240 SZCZECIN

W PASAŻU MIĘDZY NETTO A PEPCO

STOKROTKA - BEZRZECZE

UL. GÓRNA 7A, 71-218 BEZRZECZE

W PASAŻU NAPRZECIWKO KAS